wyszukiwanie zaawansowane

Fotoreportaże

Prezentacje działań artystycznych, których uczestnikami lub animatorami są członkowie ZPAP Okręgu Wrocławskiego. Są podlinkowane.

Zdjęcia, redakcja tekstów, grafika, webmastering © kkuzborska

Fotoreportaże 2020

  1. Abel Adam – Deux ex Machina
  2. Aleksandrowicz Monika – Zbiory rozmyte
  3. Aleksiun Jan Jaromir − Jubileusze
  4. Burgielska Bożenna i Burgielski Bartosz – Tkanina ...
  5. Dróżdż Stanisław – Alea iacta est (2003-2005)
  6. Dubiel Pati – Modus operandi
  7. Dworski Mateusz − Miraże, wernisaż, film
  8. Garnik Władysław − Konstrukcje
  9. Gołkowska Wanda − Fi
  10. Janusz-Strzyż Anna i in. – 4×6×25
  11. Jasiński-Szela Kazimierz − 80-lecie...
  12. Jasiński-Szela Kazimierz – Abstrakcje
  13. Jesinowicz-Nguyen Anna − Labirynt tkaczy
  14. Józefowski – Józefowski Eugeniusz − Pogodny Zakład Nagród i Kar
  15. Kapłański Jerzy − Malarstwo
  16. Klimczak-Dobrzanieccy Anna i Andrzej – Małe i duże...
  17. Liszkowski Witold – Kwarantanna
  18. Liszkowski Witold – Multistruktury I
  19. Liszkowski Witold – Multistruktury II
  20. Liszkowski Witold – Struktury magiczne
  21. Liszkowski Witold – Struktury Osobiste
  22. Makowski Krzysztof − Kształt Krzyża
  23. Markowicz Jolanta − Malarstwo
  24. Markowicz Jolanta − Stany świadomości
  25. Mazurkiewicz Alfons (1922-1975) – Ja i moja sztuka...
  26. Okoń-Rudnicka Natalia – Toys' Voice
  27. Pawlak Kazimierz – Zaszklenie
  28. Rogala Maria – 90 dzieł na 90-lecie, film
  29. Rogala Maria – Jubileusz 90-lecia urodzin
  30. Stankiewicz-Szczerbik Beata – Superpozycje
  31. Stramski Piotr – Szarpane i pogięte
  32. Szkło. Męskie rysy − Dzieła
  33. Szkło. Męskie rysy − Wernisaż
  34. Szpakowska-Kujawska Anna – Nagroda Roku ZPAP
  35. Szpakowska-Kujawska Anna – Rytmy
  36. Teatr Sztuk – Koncert dla jednego drzewa
  37. Terlikowska Elżbieta – O nieznanym imieniu, filmy
  38. Truss Krzysztof − Scriptorium
  39. Wieczorek Robert − 25-lecie pracy twórczej
  40. Wieczorek Robert – Dni moje lecą jak tkackie czółenka
  41. Zatrzymaj się − masz we mnie...
  42. Żelechower-Aleksiun Mira – Malarstwo

 

Fotoreportaże 2019

  1. Abel Adam – Deux ex Machina
  2. Dubiel Pati – Modus operandi
  3. Dworski Mateusz − Miraże
  4. Garnik Władysław – Póki co
  5. Kapłański Jerzy – Malarz doceniony
  6. Korenkiewicz Małgorzata – Malarstwo
  7. Leśkiewicz-Zgieb Jadwiga − Tkanina
  8. Lipska-Zworska Irena – Moje światy
  9. Polskie szkło artystyczne (1949-2019) − Mistrzowie
  10. Poznaj o Mości – Członkowie Zarządu ZPAP
  11. Stramski Piotr – Szarpane i pogięte
  12. Szpakowska-Kujawska Anna – Rytmy
  13. Szyszka Zdzisław (1935-2016) − Ceramika
  14. Więckowski Ryszard – Między światłem...
  15. Triennale Ceramiki, Bolesławiec
  16. Truss Krzysztof − Scriptorium
  17. Klimczak-Dobrzanieccy Anna i Andrzej – Małe i duże

 

Fotoreportaże 2016

  1. Podsiadły Leon – Rzeźba
  2. 9. Podwodny Wrocław
  3. Kociński Mirosław – Transmisje
  4. Mielniczyk Anna – Identyfikacje malarskie
  5. Dudek-Dürer Andrzej – MetaSfery...
  6. Wrocławski Strukturalizm
  7. Jednomandatowe Jatki
  8. Dudek-Dürer Andrzej – Żywa Rzeźba
  9. Liszkowski W. i Mikołajek M. – Brama
  10. Kasińska Jolanta – Symfonie
  11. Wolanin Bronisław – Ceramika
  12. Liszkowski Witold – Struktury osobiste
  13. Mikołajek Mariusz – Niebieskie okna
  14. Staszczak Michał – Defragmentacje
  15. 20-lecie Grupy Tkackiej Wątek
  16. Kiczura Ludwik (1934-2015) – Wspomnienie
  17. Marek Michał – W dół rzeki
  18. Wilk Urszula – Blumetrie, nieskończoność...
  19. Poradowska-Werszler E.M. – Wciąż dalej
  20. Kasperski Maciej − Sekwencje...
  21. Wrocław now − Wszystkie oblicza chaosu
  22. Zawalińska Anna − Geometryzacja...
  23. Polska − Ćwierćwiecze wolności
  24. Dudek-Dürer Andrzej − Żywa Rzeźba
  25. Okoń-Rudnicka Natalia − Freak Show
  26. Kociński Mirosław – Kombinacje
  27. Żelechower-Aleksiun Mira – Malarstwo
  28. Antoniewicz Mirek & René Pascal − Malarstwo
  29. Nitka-Nikt J. & Ziółkowska J. – Dalekie...
  30. Józefowski Eugeniusz – Nad-pisane książki
  31. Kozera-Radomska Bogna – Fryzy
  32. 25 lat ORKD – Konferencja...
  33. Sztuka na wodzie – Malarstwo
  34. Wilk Urszula – Mój prywatny obszar...
  35. Klimczak-Dobrzaniecki Andrzej – Próba...
  36. Jędrzejewski Michał Kosma – XX | Benefis
  37. Czok & Trzybulska – Szkło i ceramika

 

Fotoreportaże 2015

  1. Wójcik Igor i inni ‒ Postindustrium urojone
  2. Ostoja-Ostaszewski Marek ‒ Malarstwo
  3. Kociński Mirosław – Wokół trójki
  4. Ankiersztejn Marta – Frozen
  5. Błażejewski Piotr – W drodze
  6. Poradowska-Werszler E.M. ‒ JP2 (1920-2005)
  7. Aleksiun Jan Jaromir - Wycinki…
  8. Nitka Zdzisław - Malarstwo
  9. Janczak-Wałaszek E. - Danse, finisaż
  10. Rozpondek Krzysztof – Clay Story
  11. Dubiel Pati i Bors Kasia – Mistrzowie Kina
  12. Cybińska Krystyna ‒ Spotkanie z artystką
  13. Kulig Marek ‒ Archeo
  14. Kociński Mirosław – Tu mieszkam
  15. Nitka Zdzisław – Drzazgi i zadziory
  16. Kiczura Ludwik – Szkło jest...
  17. Lipska-Zworska Irena – Moje światy
  18. Krzetuska-Geppert Hanna (1903-1999)
  19. 7. Park Sztuki
  20. Groyecka-Ratajczak Maria – Wyspa...
  21. Malicka-Zamorska Anna – Po drugiej...
  22. Chierowska Katarzyna – W poszukiwaniu...
  23. Podsiadły Leon – Rzeźby
  24. Barański Leon A. – Scenografia...
  25. Dudek-Dürer Andrzej – Notacje...
  26. Poradowska-Werszler E. – Minął wiek
  27. Staszczak Michał – 10. Resume
  28. Tętno – Galeria Sztuki i Designu
  29. Cybińska Krystyna ‒ Konteksty
  30. Wieczorek Piotr – Stos sztuki
  31. Wroński Tadeusz ‒ Malarstwo
  32. Nitka-Nikt Jolanta ‒ Ludowe inspiracje
  33. Szczepaniak Krystyna ‒ Odlot
  34. Gołuch Wiesław - Na własny rachunek
  35. Kosmala Agata - Pomiędzy
  36. 6. Park Sztuki - Malarstwo
  37. Kasperski Maciej - Keramik Europas
  38. Błażejewski Piotr - W drodze
  39. Burak Sofia - Tkanina
  40. Nitka-Nikt Jolanta - Szczypta...
  41. Werszler Rafał - Maski
  42. Janczak-Wałaszek E. i Wałaszek K. - Danse
  43. Poradowska-Werszler E.M. - Obrazy folowane
  44. Rozpondek Krzysztof - Ecce Lutum
  45. Wilk & Dyrda-Kujawska - Biel i czerń...
  46. Chwałczyk Jan - Spotkanie z artystą
  47. Ayama Shinya - Moje widzenie polskich miast
  48. Hałas Józef - Wspomnienie
  49. Poradowska-Werszler Ewa Maria ‒ Malarstwo
  50. Worsztynowicz Monika ‒ Terra Indigena
  51. Staszczak Michał ‒ Obecne/Nieobecne
  52. Poradowska-Werszler E. ‒ Malarstwo
  53. Banaś Kasia i Kuczma Waldemar – Cisza...
  54. Liszkowski Witold – Dzikie pola
  55. Letki Lucyna – Moje klimaty
  56. W Kręgu Krzyża
  57. 25-lecie OR Konserwatorów Dzieł Sztuki
  58. Jojnowicz Małgorzata – Istota koloru
  59. Borowska & Gisges-Dalecka – Przenikanie
  60. Malicka-Zamorska Anna – Ceramika

 

Fotoreportaże 2014

  1. 5. Park Sztuki - Plener malarski
  2. Ideometrie - artyści wrocławscy
  3. Rozpondek Krzysztof: Balast - Konfiguracje
  4. Klimczak-Dobrzaniecki A., Jaklewicz K., Nitka Z.
  5. Pięciu muszkieterów - M. Mikołajek, E. Minciel...
  6. Artystyczne Jatki - galeria otwarta
  7. Worsztynowicz Monika - Demonice
  8. Jaklewicz Karolina - Północ
  9. Harrison Diana - Bounderies
  10. Terlikowska Elżbieta - Cicha obecność
  11. Antoniewicz Mirek - Moje miejsce
  12. Minciel Eugeniusz - Drzwi do malarstwa
  13. Domański Tomasz - Square Babel
  14. Warlikowska M. ET BER - Mycie twarzy
  15. Warlikowska M. ET BER - Jedząc Marilyn
  16. Skarbek Krzysztof - Miłość i...
  17. Antoniewicz Mirek i Pascal Rene - Wietata...
  18. Zawalińska Anna - Origami...
  19. Purzycka Edyta - Od bieli do czerni
  20. Marek Michał – Zamek
  21. Błażejewski Piotr - W drodze, razem ze mną
  22. Pałka-Szyszka Danuta - Malarstwo
  23. Pawlik-Kiebdój Renata - Bestiarium
  24. Zyśko Aleksander Marek - Fotorysunki
  25. Chodurski Jerzy - Anioły-Ptaki
  26. Jakubek Marek - Nominacja profesorska
  27. Stankiewicz-Szczerbik Beata - Autoportrety...
  28. Gloria Artis 2014
  29. 3. Europejski Festiwal Szkła - Animal Planet
  30. Mikrokosmos - Kraina szkła
  31. Wilk Urszula - Linie...
  32. 8. Misterium Zaduszkowe
  33. Józefowski Eugeniusz - Narracje...
  34. Józefowski Eugeniusz - Poruszające Ciało
  35. Liszkowski Witold - Pytania
  36. Domański Tomasz - Square
  37. Sacharczuk Bożena - Konteksty. Ceramika
  38. Świadomość, Przemiany, Rzeczywistość - ZPAF
  39. Nitka-Nikt Jolanta - Szept martwych natur
  40. Poradowska-Werszler E. - Wieloznaczność lnu...
  41. Krawczyk-Halicka Jadwiga - Na krawędzi
  42. Antoniewicz Mirek - Miejsce...
  43. Jarczewski Jacek - Malarstwo
  44. Precyzja sztuki włókna
  45. Młodzi Zdolni
  46. Dudek-Dürer Andrzej - Korelacje...
  47. Kapłański Jerzy - 50 lat malarstwa
  48. Cieślikowska-Kulmatycka M. - Malarstwo...
  49. 40 lat sztuki włókna (1974-2014)
  50. Jan Paweł II (1920-2005) - Na fali zdumień
  51. Borgosz Marta - Wybieg
  52. Linia życia - uznani artyści polscy
  53. Płocica Grażyna - Zajrzyj do wnętrza
  54. Harlender Marcin - Antyornamenty
  55. Klimczak-Dobrzaniecki Andrzej - Zbierane...
  56. Wieczorek Piotr - Teatr scenografii
  57. Jasiński-Szela Kazimierz - Świat abstrakcji
  58. Wielkanoc 2014
  59. Dworski Mateusz - Wizerunki

 

Fotoreportaże 2013

  1. Patuszyńska Monika - Bastards...
  2. Bujak Anna - Rzeźby
  3. Jojnowicz Małgorzata - Reaktywacja
  4. Skarbek Krzysztof - Miłość i strach
  5. Goś Emil - Dawno temu w Breslau
  6. Poradowska-Werszler E.M. - Krzyż...
  7. Burgielski Bartosz - Misterium natury
  8. Międzynarodowe Triennale Tkaniny
  9. Saul Piotr - Tylko żadnego fast...
  10. Projekt Moving Art Box
  11. Kozera-Radomska B. - Malarstwo...
  12. 4. Park Sztuki - Malarstwo
  13. Łaska wiary - JP2 8. rocznica...
  14. Antoniewicz Mirek - In Cammino
  15. Gnacek Stanisław - Nie tylko...
  16. Pawlak Kazimierz - Trzy, Krosno
  17. Purzycka Edyta - Ale się porobiło
  18. Primavera 2013 - ASP Wrocław
  19. Nominacje profesorskie
  20. Karpiński i Podsiadły - albumy
  21. Splendor tkaniny
  22. Nagroda Roku 2012
  23. Klafta Artur - Pocałunek kochanki
  24. Droga 5 - Tkanina unikatowa
  25. Mikołajek Mariusz - Miejsce
  26. Dudek-Dürer Andrzej - instalacje...
  27. Werszler Jerzy - Rysunek
  28. Świniarski Tadeusz - Malarstwo...
  29. Bator Manfred - Ładne prace ręczne
  30. Górka Wojciech - Może morze...
  31. Liszkowski Witold - wystawa wigilijna
  32. Ćwikła Jacek - Plakat
  33. Misiak Michał - Struktury...
  34. Antoniewicz Mirek i Przyjaciele
  35. Hałas 2013 - Prace najnowsze
  36. Liszkowski Witold - Struktury...
  37. Wrocławska miniatura tkacka
  38. Jędrzejewski Michał - Poczta...
  39. Wilkowski Henryk (1933-1996) - Szklany ślad
  40. Wysocki Stanisław - Stan Wys & Family
  41. Wołczuk Marian - Malarstwo
  42. Wiącek Jacek - Malarstwo
  43. 7. Misterium Zaduszkowe 2013
  44. Nowy obiekt kultury
  45. Hałas Józef - Gwasze
  46. Ceramika unikatowa - 2. Przegląd
  47. Głuszek Andrzej & Głuszek Jerzy
  48. UFO - Unikat, Forma, Obiekt
  49. Klimczak-Dobrzaniecka Anna
  50. Pawlak Kazimierz - Trzy, Brzeg
  51. Kostka Edward - Malarstwo
  52. Granowska Ewa - Zapis
  53. Minciel Eugeniusz - Malarstwo
  54. Wilk Urszula - Linie
  55. Wilk Urszula - Niewysłane listy...
  56. Garnik Władysław - Peregrynacje
  57. Duch dawnego Chang'an
  58. Koniec i początek - Chiny
  59. Wiącek Czesław ‒ Česiek
  60. Domański Tomasz - Landart...
  61. Wilk Urszula - Sonata na cztery...
  62. Rossano Ewa - rzeźba, malarstwo
  63. Saul Piotr - Rozbita rzeczywistość...
  64. Pieczyste - Ceramicy na Jatkach
  65. Wilk Urszula - Zdumiewająca...
  66. Banaś Katarzyna - List oceaniczny
  67. Mielniczyk i Kulpa - Malarskie...
  68. Aukcja obrazów - GSA
  69. Kapłański Jerzy - Malarstwo
  70. Kubiak-Wójcik K. - Malarstwo, rzeźba
  71. Żelechower-Aleksiun M. - Wszystko...
  72. Szczepaniak Krystyna – Marzenie...
  73. Gostylla-Pachucka z Grupą Tkacką

 

Fotoreportaże 2012

  1. Narodowe Pokoje Sztuki - 12 czerwca
  2. Narodowe Pokoje Sztuki - 11 czerwca
  3. Narodowe Pokoje Sztuki - 10 czerwca
  4. Narodowe Pokoje Sztuki - 9 czerwca
  5. Worsztynowicz Monika - Malarstwo
  6. Sarzyńska Janina i Kustosz Dominika
  7. Dworski Mateusz - Figury dworskie
  8. 47 Plener Ceramiczno-Rzeźbiarski
  9. Perfomedia Wenecja 2012
  10. Śliz Urszula - Topos. Metafora krzywej
  11. Nowe otwarcie - ZG ZPAP
  12. 96 świeczek
  13. Droga światła - w hołdzie Papieżowi
  14. Pochwała niekonsekwencji
  15. Budujemy Miasto Sztuki II - finisaż
  16. Budujemy Miasto Sztuki II - warsztaty
  17. Artyści na rzecz Rozalii Kierc
  18. Pawlak Kazimierz - Nurt czasu
  19. Wręczenie Nagrody Roku 2011
  20. Wietrzenie Galerii na Jatkach
  21. Przyjdź na Jatki sadzić kwiatki
  22. Dudek-Dürer Andrzej - Meta...
  23. Budujemy Miasto Sztuki II - start
  24. Kasperski Maciej - Karesansui
  25. Malicka-Zamorska Anna z rodziną
  26. Naskow Nicole - Nie ma malarstwa...
  27. To My - Koło Plastyków Amatorów
  28. Cybińska K., Włodarczyk-Puchała R. i in.
  29. III Park Sztuki - W poszukiwaniu błękitu
  30. Kameralna sztuka tkacka
  31. Narodowe Pokoje Sztuki - 8 czerwca
  32. Narodowe Pokoje Sztuki - Euro 2012
  33. Kasperski Maciej - Ceramika Noszona #3
  34. Kolekcja, czyli emocje - ceramika
  35. Antoniewicz Mirek - Portret...
  36. Stadnik G., Lewandowska M. - fotografia
  37. Cichoń Monika - Cienie
  38. Kryzys. Każdy ma taki, na jaki zasługuje
  39. Young-Kyoung Youn - Miejskie...
  40. Głazik Lidia - Rzeźba organiczno-liryczna
  41. Banaś Kasia - Olśnienia i powroty
  42. Poradowska-Werszler Ewa - Wizualne...
  43. Porcelana Inaczej - XXXV Sympozjum
  44. Berdyszak Jan - Szkice i rysunki
  45. 5. Festiwal Wysokich Temperatur
  46. Polańska Ewa - Obrazy światłem...
  47. Hałas Józef - Urodziny Mistrza
  48. Ruta Dominika - Metafora obecności
  49. 48. Plener Ceramiczno-Rzeźbiarski
  50. Liszkowski Witold - Sztuka osobista 1977
  51. Targi Sztuki we Wrocławiu
  52. Liszkowski Witold - Permafo
  53. Uczta u Mistrzów
  54. Antoniewicz Mirek - Złota Kraina
  55. Rozpondek Krzysztof - Nie tylko balast
  56. Antoniewicz Mirek - Malarstwo
  57. E. Damborská & E. Poradowska-Werszler
  58. Pawlak Kazimierz - Włókno
  59. Gryt Alojzy z rodziną - Prace
  60. Misterium Zaduszkowe 2012
  61. Staszczak Michał - Imaginaria...
  62. Salon Sztuki - Dni Promocji Sztuki
  63. I EFS - Mikrokosmos Zdarzeń
  64. Cybińska Krystyna ‒ Wyrobisko
  65. I EFS - Mróz Kamila: CableLamp
  66. I EFS - Pawlak Kazimierz: Trzy
  67. I EFS - Fun, Joke, Surprise
  68. Pawlak Kazimierz - Sympozjum Szkła
  69. Poradowska-Werszler Ewa - Medal...
  70. Wdowczyk Jolanta - Kot jaki jest...
  71. Poradowska-Werszler E. - Trzy drogi...
  72. Festiwal Sztuki Włókna - Jedlica: rzeka...
  73. Festiwal Sztuki Włókna - U podnóża...
  74. Festiwal Sztuki Włókna - wystawy
  75. Festiwal Sztuki Włókna 2012
  76. Wójcik Igor i inni - Hybrydy wrocławskie
  77. Antoniewicz Mirek - Koty
  78. Antoniewicz Mirek - Portret...
  79. Bortkiewicz Jan - Fotografie i...
  80. Włodarczak T. i Szymczakowska M.
  81. Wilk Urszula - Linie
  82. Sztuka włókna - 40-lecie
  83. Kutera Anna - Post
  84. Jarodzki Konrad - World Trade Center
  85. Makarewicz Zbigniew - Kopie
  86. Łozowski Janusz - Malarstwo
  87. Pałka-Szyszka Danuta - Akwarele
  88. Sibera Alina - Inspiracje
  89. Narodowe Pokoje Sztuki - 14 czerwca
  90. Narodowe Pokoje Sztuki - 13 czerwca

 

Fotoreportaże 2011

  1. Liszkowski Witold - Pinku eiga
  2. Współczesna Wojowniczka - wystawa
  3. Współczesna Wojowniczka - pokaz
  4. Jurkiewicz Zdzisław - Jubileuszowa wystawa
  5. Budzyński Mateusz - Brzydkie obrazy
  6. Paluszak Zbigniew - Requiem dla...
  7. Budujemy Miasto Sztuki - Euro 2012
  8. Kasperski Maciej - Ceramika Noszona #1
  9. Po setce - Muzeum Miejskie Arsenał
  10. Po setce - Galeria Kościelak
  11. Po setce - Galeria BB
  12. Liszkowski - Multistruktury: finisaż
  13. Gala Nagrody 2010
  14. Hałas Józef - Gwasze
  15. Liszkowski Witold - Multistruktury: wernisaż
  16. Kociński Mirosław - Paradoksy
  17. Misterium Zaduszkowe 2011
  18. III Festiwal Ekoglass - Cieszyn i Praga
  19. Dudek-Dürer A. - Meta Przemiana I
  20. Duduś Edyta - Sztukonotatki...
  21. Wójcik Igor - Malarstwo
  22. III Park Sztuki - W poszukiwaniu błękitu
  23. Damborska Eva w Galerii Tkackiej
  24. Zasłużony Kulturze Gloria Artis 2011
  25. Purzycka Edyta - Inne kosmosy
  26. Staszczak Michał - Nieskończone
  27. Fikcja - Rzeczywistość - Manipulacja
  28. Kasińska Jolanta - Formy czasu
  29. Gloria Artis dla Bronisława Wolanina
  30. Kasperski Maciej - Ceramika Noszona #2
  31. Wysocki Stanisław - Nagroda i wystawa
  32. Terlikowska Elżbieta - Wczorajszy...
  33. Droga IV - tkanina artystyczna

 

Fotoreportaże 2010

  1. Staszczak Michał - Wieloświaty

 

Fotoreportaże 2009

  1. Rozpondek Krzysztof - Parzyste, nieparzyste

 

Fotoreportaże 2007

  1. Cybińska Krystyna − Ceramika
  2. Pławska-Jackiewicz Krystyna - rzeźba
  3. Zaduszki 2007 - Na Jatkach

 

Fotoreportaże 2006

  1. Terlikowska Elżbieta - Nu shu

 

Fotoreportaże 2004

  1. Lipska-Zworska Irena – Ceramika

 

oprac.© kkuzborska