wyszukiwanie zaawansowane

Kulesza Maria – Szkło unikatowe

Nagroda Roku 2020

Orońsko – Kwartalnik Rzeźby Nr 4/2020

Aleksandrowicz Monika – Zbiory rozmyte

Liszkowski Witold – Fluktuacje

Artyści plastycy – prezentacje

A-Z – biografie artystyczne, dzieła, wystawy, nagrody...

  1. Abel Adam
  2. Ajlikow-Czarnecka Jolanta (1930-2007)
  3. Aleksandrowicz Monika
  4. Aleksiun Jan Jaromir
  5. Antoniewicz Mirek
  6. Banaś Katarzyna
  7. Barański Leon Antoni (1943-2019)
  8. Basaj Andrzej
  9. Bator Manfred
  10. Białowolska Maria
  11. Błażejewski Piotr
  12. Borcz Anna
  13. Braun Agnieszka Ewa
  14. Brożek Ilona Agata
  15. Chamczyk Izabela
  16. Chierowska Katarzyna
  17. Chodurski Jerzy
  18. Chodżaj-Smolińska Elżbieta
  19. Chwałczyk Jan (1924-2018)
  20. Cybińska Krystyna
  21. Deryng Grażyna
  22. Domański Tomasz
  23. Dróżdż Stanisław (1939-2009)
  24. Dubiel Patrycja
  25. Duda Waldemar
  26. Dudek-Dürer Andrzej
  27. Dwornik-Czok Bożena
  28. Dworska-Kopycińska Ewa (1931-2012)
  29. Dworski Jacek
  30. Dworski Mateusz
  31. Dyrda-Kortyka Krystyna
  32. Dyrda-Kujawska Małgorzata
  33. Gałuszka Anna
  34. Gay-Kutschenreiter Krystyna
  35. Głuszek Andrzej
  36. Głuszek Jerzy
  37. Gnacek Stanisław
  38. Gołkowska-Chwałczyk Wanda (1925-2013)
  39. Gostylla-Pachucka Maria
  40. Górka Wojciech
  41. Groyecka-Ratajczak Maria
  42. Gryt Alojzy
  43. Hadydon Ewa
  44. Halicki Janusz (1932-2010)
  45. Hałas Józef (1927-2015)
  46. Horbowy Zbigniew (1935-2019)
  47. Jach Paweł W.
  48. Janczak-Wałaszek Elżbieta
  49. Jasiński-Szela Kazimierz
  50. Jesinowicz-Nguyen Anna
  51. Jędrzejewski Aleksander (1903-1974)
  52. Jędrzejewski Michał Kosma
  53. Jojnowicz Małgorzata
  54. Jurkiewicz Zdzisław (1931-2012)
  55. Kaczmarek Tadeusz (1937-2006)
  56. Kaniowski Wojciech
  57. Kapłański Jerzy
  58. Karpiński Zbigniew (1920-1996)
  59. Kasińska Jolanta
  60. Kasperski Maciej
  61. Kazimierczak Małgorzata
  62. Kiczura Ludwik (1934-2015)
  63. Kieszewicz-Piórkowska Alicja
  64. Kill-Kentel Renata
  65. Klimczak-Dobrzaniecka Anna
  66. Klimczak-Dobrzaniecki Andrzej (1946-2020)
  67. Kociński Mirosław
  68. Kolonko-Daroszewska Ewa
  69. Korenkiewicz Małgorzata
  70. Kortyka Stanisław
  71. Kosmala Agata
  72. Kostka Edward
  73. Kościów Anna
  74. Koterski Grzegorz
  75. Kowalik Roman (1951-2011)
  76. Kowalska Maria
  77. Kowalski Wacław
  78. Krawczyk-Halicka Jadwiga
  79. Kubiak-Wójcik Krystyna
  80. Kucharski Janusz
  81. Kulesza Maria
  82. Kutera Anna
  83. Kutera Romuald
  84. Lipska-Zworska Irena
  85. Liszkowski Witold
  86. Malicka-Zamorska Anna
  87. Marek Michał
  88. Markowicz Jolanta
  89. Matuszczyk Michał
  90. Matzner Janusz
  91. Mazurkiewicz Alfons (1922-1975)
  92. Michałowska Maria
  93. Mielniczyk Anna
  94. Mikołajek Mariusz
  95. Mil Zbigniew
  96. Minciel Eugeniusz
  97. Nitka-Nikt Jolanta
  98. Nitka Zdzisław
  99. Nowak Nyogen
  100. Ostoja-Ostaszewski Marek
  101. Paluszak Zbigniew (1931-2013)
  102. Pałka-Szyszka Danuta
  103. Panufnik-Dworska Ewa
  104. Pawlak Kazimierz
  105. Pawlikowska Halina (1931-2013)
  106. Pękosz Marian (1952-2011)
  107. Pławska-Jackiewicz Krystyna
  108. Podsiadły Leon (1932-2020)
  109. Poradowska-Werszler Ewa Maria
  110. Przepiórkowska Elżbieta
  111. Przeradzka-Jędrzejewska Jadwiga (1902-1983)
  112. Purzycka Edyta
  113. Ratajczak-Kurowicka Joanna
  114. Rębisz-Werszler Honorata
  115. Rogala Maria
  116. Rosołowicz Jerzy (1928-1982)
  117. Rozpondek Krzysztof
  118. Sacharczuk Bożena
  119. Sadowski Stefan
  120. Sajdok Maria
  121. Sarzyńska Janina Jadwiga
  122. Saul Piotr
  123. Schwarzer-Litwornia Krystyna
  124. Skarbek Krzysztof
  125. Stanielewicz Małgorzata
  126. Stankiewicz-Szczerbik Beata
  127. Staszczak Michał
  128. Stoksik-Guzik Alicja (1939-2011)
  129. Suchar Jolanta
  130. Surina Olena
  131. Śliz Urszula
  132. Świniarski Tadeusz
  133. Szewczyk-Kowalska Anna
  134. Szpakowska-Kujawska Anna
  135. Szpakowski Wacław (1883-1973)
  136. Szyszka Zdzisław (1935-2016)
  137. Terlikowska Elżbieta
  138. Truss Krzysztof
  139. Warlikowska ET BER Małgorzata
  140. Werszler Rafał
  141. Werszler Jerzy
  142. Wiącek Stanisław
  143. Wieczorek Piotr
  144. Wieczorek Robert
  145. Will Andrzej (1914-1992)
  146. Wilk Urszula
  147. Wilkowski Henryk (1933-1996)
  148. Wolanin Bronisław (1937-2013)
  149. Wołczuk Marian
  150. Wójcik Igor
  151. Wójcik Witold Vito
  152. Wójtowicz Ryszard
  153. Wroński Tadeusz (1924-1998)
  154. Wysocki Stanisław
  155. Zamorski Ryszard Waldemar (1940-2008)
  156. Zawalińska Anna
  157. Zielonka Edward (1947-2011)
  158. Zyndwalewicz Jerzy (1947-2011)
  159. Zyśko Aleksander Marek
  160. Żelaźniewicz Ludwik
  161. Żelechower-Aleksiun Mira
  162. Żemojtel Władysław (1930-2011)

 

Konserwatorzy dzieł sztuki

  1. Babicka Anna
  2. Delimat Marek
  3. Drabik-Wójtowicz Danuta
  4. Furykiewicz Marcin
  5. Grabarczyk Elżbieta
  6. Grocholska Małgorzata
  7. Jesinowicz-Nguyen Anna
  8. Kościów Anna
  9. Kowalik-Kociszewska Dorota
  10. Kroczak Katarzyna
  11. Kubaczka-Regulińska Maria
  12. Marosik Jolanta
  13. Matuszczyk Michał
  14. Oleszczuk Sławomir
  15. Onichimowska Dagmara
  16. Petryńska Ewa
  17. Piechówka Wiesław
  18. Szoc Sylwia
  19. Wandrychowski Cezary
  20. Wandrychowska Dorota
  21. Winnicka-Kopaczyńska Monika
  22. Wójtowicz Ryszard

 

Liczba członków ZPAP w marcu 2021 – 466

 

oprac.©kkuzborska