wyszukiwanie zaawansowane

Wyróżnienie: Adam Abel

Szpakowska-Kujawska A., Rytmy

Artyści plastycy – prezentacje

A-Z – biografie artystyczne, dzieła, wystawy, nagrody...

  1. Abel Adam
  2. Ajlikow-Czarnecka Jolanta (1930-2007)
  3. Aleksandrowicz Monika
  4. Aleksiun Jan Jaromir
  5. Antoniewicz Mirek
  6. Banaś Katarzyna
  7. Barański Leon Antoni (1943-2019)
  8. Basaj Andrzej
  9. Bator Manfred
  10. Białowolska Maria
  11. Błażejewski Piotr
  12. Borcz Anna
  13. Braun Agnieszka Ewa
  14. Brożek Ilona Agata
  15. Chamczyk Izabela
  16. Chierowska Katarzyna
  17. Chodurski Jerzy
  18. Chodżaj-Smolińska Elżbieta
  19. Chwałczyk Jan (1924-2018)
  20. Cybińska Krystyna
  21. Deryng Grażyna
  22. Domański Tomasz
  23. Dróżdż Stanisław (1939-2009)
  24. Dubiel Patrycja
  25. Duda Waldemar
  26. Dudek-Dürer Andrzej
  27. Dwornik-Czok Bożena
  28. Dworska-Kopycińska Ewa (1931-2012)
  29. Dworski Jacek
  30. Dworski Mateusz
  31. Dyrda-Kortyka Krystyna
  32. Dyrda-Kujawska Małgorzata
  33. Gałuszka Anna
  34. Gay-Kutschenreiter Krystyna
  35. Głuszek Andrzej
  36. Głuszek Jerzy
  37. Gnacek Stanisław
  38. Gołkowska-Chwałczyk Wanda (1925-2013)
  39. Gostylla-Pachucka Maria
  40. Górka Wojciech
  41. Groyecka-Ratajczak Maria
  42. Gryt Alojzy
  43. Hadydon Ewa
  44. Halicki Janusz (1932-2010)
  45. Hałas Józef (1927-2015)
  46. Horbowy Zbigniew (1935-2019)
  47. Jach Paweł W.
  48. Janczak-Wałaszek Elżbieta
  49. Jasiński-Szela Kazimierz
  50. Jesinowicz-Nguyen Anna
  51. Jędrzejewski Aleksander (1903-1974)
  52. Jędrzejewski Michał Kosma
  53. Jojnowicz Małgorzata
  54. Jurkiewicz Zdzisław (1931-2012)
  55. Kaczmarek Tadeusz (1937-2006)
  56. Kaniowski Wojciech
  57. Kapłański Jerzy
  58. Karpiński Zbigniew (1920-1996)
  59. Kasińska Jolanta
  60. Kasperski Maciej
  61. Kazimierczak Małgorzata
  62. Kiczura Ludwik (1934-2015)
  63. Kieszewicz-Piórkowska Alicja
  64. Kill-Kentel Renata
  65. Klimczak-Dobrzaniecka Anna
  66. Klimczak-Dobrzaniecki Andrzej (1946-2020)
  67. Kociński Mirosław
  68. Kolonko-Daroszewska Ewa
  69. Korenkiewicz Małgorzata
  70. Kortyka Stanisław
  71. Kosmala Agata
  72. Kostka Edward
  73. Kościów Anna
  74. Koterski Grzegorz
  75. Kowalik Roman (1951-2011)
  76. Kowalska Maria
  77. Kowalski Wacław
  78. Krawczyk-Halicka Jadwiga
  79. Kubiak-Wójcik Krystyna
  80. Kucharski Janusz
  81. Kulesza Maria
  82. Kutera Anna
  83. Kutera Romuald
  84. Lipska-Zworska Irena
  85. Liszkowski Witold
  86. Malicka-Zamorska Anna
  87. Markowicz Jolanta
  88. Matuszczyk Michał
  89. Matzner Janusz
  90. Mazurkiewicz Alfons (1922-1975)
  91. Michałowska Maria
  92. Mielniczyk Anna
  93. Mikołajek Mariusz
  94. Mil Zbigniew
  95. Minciel Eugeniusz
  96. Nitka-Nikt Jolanta
  97. Nitka Zdzisław
  98. Nowak Nyogen
  99. Ostoja-Ostaszewski Marek
  100. Paluszak Zbigniew (1931-2013)
  101. Pałka-Szyszka Danuta
  102. Panufnik-Dworska Ewa
  103. Pawlak Kazimierz
  104. Pawlikowska Halina (1931-2013)
  105. Pękosz Marian (1952-2011)
  106. Pławska-Jackiewicz Krystyna
  107. Podsiadły Leon (1932-2020)
  108. Poradowska-Werszler Ewa Maria
  109. Przepiórkowska Elżbieta
  110. Przeradzka-Jędrzejewska Jadwiga (1902-1983)
  111. Purzycka Edyta
  112. Ratajczak-Kurowicka Joanna
  113. Rębisz-Werszler Honorata
  114. Rogala Maria
  115. Rosołowicz Jerzy (1928-1982)
  116. Rozpondek Krzysztof
  117. Sacharczuk Bożena
  118. Sadowski Stefan
  119. Sajdok Maria
  120. Sarzyńska Janina Jadwiga
  121. Saul Piotr
  122. Schwarzer-Litwornia Krystyna
  123. Skarbek Krzysztof
  124. Stanielewicz Małgorzata
  125. Stankiewicz-Szczerbik Beata
  126. Staszczak Michał
  127. Stoksik-Guzik Alicja (1939-2011)
  128. Suchar Jolanta
  129. Surina Olena
  130. Śliz Urszula
  131. Świniarski Tadeusz
  132. Szewczyk-Kowalska Anna
  133. Szpakowska-Kujawska Anna
  134. Szpakowski Wacław (1883-1973)
  135. Szyszka Zdzisław (1935-2016)
  136. Terlikowska Elżbieta
  137. Truss Krzysztof
  138. Warlikowska ET BER Małgorzata
  139. Werszler Rafał
  140. Werszler Jerzy
  141. Wiącek Stanisław
  142. Wieczorek Piotr
  143. Will Andrzej (1914-1992)
  144. Wilk Urszula
  145. Wilkowski Henryk (1933-1996)
  146. Wolanin Bronisław (1937-2013)
  147. Wołczuk Marian
  148. Wójcik Igor
  149. Wójcik Witold Vito
  150. Wójtowicz Ryszard
  151. Wroński Tadeusz (1924-1998)
  152. Wysocki Stanisław
  153. Zamorski Ryszard Waldemar (1940-2008)
  154. Zawalińska Anna
  155. Zielonka Edward (1947-2011)
  156. Zyndwalewicz Jerzy (1947-2011)
  157. Zyśko Aleksander Marek
  158. Żelaźniewicz Ludwik
  159. Żelechower-Aleksiun Mira
  160. Żemojtel Władysław (1930-2011)

 

Konserwatorzy dzieł sztuki

  1. Babicka Anna
  2. Delimat Marek
  3. Drabik-Wójtowicz Danuta
  4. Furykiewicz Marcin
  5. Grabarczyk Elżbieta
  6. Grocholska Małgorzata
  7. Jesinowicz-Nguyen Anna
  8. Kościów Anna
  9. Kowalik-Kociszewska Dorota
  10. Kroczak Katarzyna
  11. Kubaczka-Regulińska Maria
  12. Marosik Jolanta
  13. Matuszczyk Michał
  14. Oleszczuk Sławomir
  15. Onichimowska Dagmara
  16. Petryńska Ewa
  17. Piechówka Wiesław
  18. Szoc Sylwia
  19. Wandrychowski Cezary
  20. Wandrychowska Dorota
  21. Winnicka-Kopaczyńska Monika
  22. Wójtowicz Ryszard

 

Lista członków ZPAP: stan w lipcu 2020 – 466

 

oprac.©kkuzborska